Дональд Трамп вирішив вивести війська з Сирії. Цим він розв’язує руки президенту Туреччини Ердогану, який планує створити буферну зону на півночі Сирії та витіснити звідти курдів, які де-факто створили там власну державу. Лідери курдів назвали такий крок Трампа «ножем у спину», адже саме вони допомогли міжнародній коаліції на чолі зі США знищити терористів ІДІЛу в Сирії. Чому Трамп підриває довіру союзників на Близькому Сході та яким чином ці дії пов’язані зі скандалом навколо України, в епіцентрі якого опинився американський президент? Які уроки має винести з цього Київ?

Про це в ефірі програми «Громадське.Світ» о 20:15 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з Ігорем Семиволосом, директором Центру близькосхідних досліджень.

Також у програмі:

  • Життя під загрозою імпічменту. Чи відвернеться від Дональда Трампа республіканська партія після появи нових деталей щодо тиску на Україну?
  • Майдан як взірець. Гонконзькі активісти розповідають, чому протести в Україні надихають їх виходити на вулиці
  • Нові обличчя в ООН. Як українська молодь просуває інтереси держави в міжнародній організації
  • Вотсап в Індії, Вейбо у Китаї і КакаоТок у Кореї. Які соцмережі популярні в різних країнах — і що це свідчить про їх політику та культуру?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: