Депутатська група «Довіра», члена якої Валерія Давиденка знайшли мертвим у власному офісі 23 травня, хоче створити тимчасову слідчу комісію в парламенті, аби розслідувати смерть колеги.

Про це у коментарі hromadske повідомив народний депутат Сергій Шахов, який також входить у групу «Довіра».

Об’єднання планує контролювати хід розслідування.

«Будемо дивитися на всі дані по експертизах… Ми вже переговорили з групою, або будемо ТСК нову створювати... Перше вбивство таке (було ще з Євгеном Кушнарьовим, але там на полюванні), убивство політика такого масштабу при виконанні обов’язків. Такого ще не було», — сказав він.

Парламентар уточнив, що «Довіра» хоче або створити окрему ТСК для справи Давиденка, або доєднати розслідування до ТСК, яка займається справою нападів на Катерину Гандзюк, Сергія Самарського та інших активістів.

«Так залишати не будемо, на контроль поставимо точно», — наголосив він.

Шахов також зазначив, що він сам та інші колеги Давиденка не вірять у версію самогубства і упевнені, що це — вбивство з політичних мотивів.

«Ми переговорили з усіма колегами в групі, і кожен упевнений, що самогубства не могло бути», — сказав депутат.

Народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденка знайшли мертвим зі смертельним вогнепальним пораненням голови 23 травня у власному офісі, в туалеті. Поліція порушила кримінальну справу за статтею «умисне вбивство».

Поділитись: