УКРАЇНА

Гаряча вода в Києві може бути вже завтра, якщо КМДА погодиться платити борги — Нафтогаз

7 червня, 2018 11:33
УКРАЇНА/Гаряча вода в Києві може бути вже завтра, якщо КМДА погодиться платити борги — Нафтогаз
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі продовжують наполягати на незаконності дій київської міської влади щодо спроб уникнути перенесення боргів «Київенерго» на комунальне підприємство Київтеплоенерго.

У Нафтогазі продовжують наполягати на незаконності дій київської міської влади щодо спроб уникнути перенесення боргів «Київенерго» на комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Зокрема, через невирішене питання з боргами, у київських квартирах можуть відключити гаряче водопостачання з 1 серпня.

«Гаряча вода може бути в київських квартирах вже завтра. Могла бути ще вчора або місяць тому. Ми не вимагаємо негайного погашення боргу за газ. Але київська влада не хоче, щоб був укладений договір, якого вимагає законодавство, а іншого способу дати газ ми не маємо», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

В Нафтогазі заявили, що готові до постачання газу, але за умови, що нове комунальне підприємство перебере на себе не лише активи «Київенерго», але і його заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Пов`язані новини