21 червня Україна приєднається до міжнародного Дня музики — Fête de la musique: команди з Харкова та Львова зніматимуть живі виступи музикантів, які транслюватимуться на сторінку проєкту Make Music Day Україна.

Fête de la musique проходить по всьому світу 21 червня з 1982 року. У ньому беруть участь понад 110 країн і 450 міст. Це масштабна акція, під час якої музиканти грають просто неба, і кожен може приєднатися за своїм бажанням.

Усі концерти безкоштовні, і будь-хто може взяти участь. Україна приєдналася до традиції у 2013 році: спочатку Львів, наступного року — Харків. Цього року ці команди об’єдналися, щоб свято музики відбулося, попри пандемію — в онлайні.

21 червня з 17:00 по 01:00 на сторінці Make Music Day Україна можна буде подивитися спільний етер з Харкова та Львова або ж знайти посилання на окремі стріми з кожної локації, адже деякі виступи йтимуть паралельно. До харківської програми вже приєдналися ХОССП та Iris Forest. У Львові гратимуть гурти Torbán, Бетон та проєкт Імпровізація зМістом — джазові джем-сейшни із використанням записаних звуків міста.

Цього року проєкт об’єднав ініціативи Свято Музики у Львові, День Музики в Харкові та Plan B fest. Організатори сподіваються, що в майбутньому до Make Music Day Україна приєднається більше українських міст.

hromadske є медіапартнером фестивалю.

Свято Музики у Львові — музична подія, яка проходить у Львові з 2013 року. Організатори — ГО «17».

День Музики в Харкові — проєкт, який з 2014 року приєднався до всесвітнього Fête de la musique. 

Plan B fest — фестиваль соціальних інновацій та нової музики, який відбувається в Харкові з 2016 року. Під час пандемії перейшов у онлайн-формат з проєктом «На карантині з Plan B»: стрімами лекцій, дискусій та вечірок.

Поділитись: