Сьогодні, 30 травня, з 17:00-19:00 в рамках денної програми фестивалю «На карантині з Plan B» відбудуться дискусії про те, як креативний та соціальний бізнес змінюється та усвідомлює відповідальність у зміненому світі.

Говоритимуть про:

  • нові бізнес-моделі, їхні можливі загрози та відповідальність за використання;
  • вплив віртуалізації на суспільні проблеми та соціальне підприємництво;
  • перспективи ТРЦ, коворкінгів, фестивальних локацій — нові закинуті промзони чи можливості для бізнесу?

Учасники дискусії:

  • Тетяна Каменєва та Михайло Чорноморець, співзасновники інклюзивного ресторану «Снiг на голову». Михайло керує Комп'ютерною школою Hillel, Тетяна — освітніми програмами у Багажі, школі маркетингу і комунікацій;
  • Аліна Марненко, керівниця та співзасновниця музею Третя після опівночі. Там працюють незрячі гіди, а екскурсії проходять у повній темряві, на дотик;
  • Лала Тарапакіна, засновниця туристичної агенції Follow Blue Bird та фонду «12 Вартових. Це Знайдено в Україні», який присвячено збереженню історичних замків України через туризм;
  • Валід Султан Мідані, соціальний підприємець у галузі розвитку технологій та ігор, співзасновник туніського відділення найбільшої у світі програми навчання та запуску підприємців The Founder Institute.

Модератор дискусії — Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Має понад 20 років досвіду підготовки та управління великими міжсекторними проєктами, розробки стратегій для компаній, органів влади, регіонів та міжнародних програм. 

Дивитися трансляцію можна на Facebook сторінці фестивалю. hromadske є медіапартнером фестивалю.

З 23 травня фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B запустив 5-тижневий онлайн-проєкт «На карантині з Plan B». Програма складається з денної та нічної програм.

Plan B Day поєднує лекції, дискусії, воркшопи та перформативну програму. Plan B Night презентує live-стрими від українських музикантів та вечірки з трансляцією з різних міст. Кожного тижня — нові теми для обговорень, нові локації та нова музика. 

Поділитись: