Телеканал HBO повідомив про зйомки нового приквелу до серіалу «Гри престолів», в якому йтиметься про історію Будинку Таргарієнів.

Як передає The Hollywood Reporter, інформація про новий приквел з'явилася за кілька годин після того, як стало відомо, що HBO відмовився від зйомок іншого приквелу до «Гри престолів» з Наомі Воттс у головній ролі.

Події в серіалі відбуватимуться за 300 років до подій у «Гри престолів». Над проєктом працюватимуть автор книги «Пісня льоду та полум’я» Джордж Мартіном та сценарист Раян Кондал. Вони мають розробити сценарій для 10 епізодів.

Режисером пілотної серії стане Мігель Сапочник, який здобув премію «Еммі» за серію «Битва бастардів» у «Грі престолів».

Раніше стало відомо, що HBO відмовився від продовження роботи над попереднім приквелом до «Гри престолів», в якому мали розказати історію Семи королівств за тисячі років до подій, показаних у серіалі. Там мали пояснити походження Білих блукачів та історію роду Ланністерів та Старків.

Зазначається, що пілотну серію приквелу зняли літом, але після її перегляду вирішили не продовжувати проєкт.

Нагадаємо, фінальна серія останнього сезону «Гри престолів» встановила рекорд за кількістю переглядів на американському телеканалі HBO, який його випускає.

Поділитись: