Гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін вважає, що лоукостер Ryanair може створити колапс через бажання літати в години з піковими навантаженнями.

Гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін вважає, що лоукостер Ryanair може створити колапс через бажання літати в години з піковими навантаженнями.

Про це він заявив в  інтерв'ю порталу Liga.net 

«Прилітаючи в пікові години, вони створять колапс в аеропорту і фізично не зможуть прилетіти і полетіти за бажані ними 35 хвилин. Їм доведеться простоювати дві години, тому що потрібно буде чекати вільного автобуса, гейта, стоянки і т.д.», — заявив Рябікін.

За його словами, Ryanair розпочав продаж квитків не отримавши погодження слотів в Борисполі.

Гендиректор «Борисполя» підкреслив, що аеропорт направив лоукостеру два листи, де вказав блоковані тимчасові відрізки — коли підприємство не може обслужити авіаперевізника через підвищене завантаження.

«Також ми відразу їм сказали, що проблема знімається, як тільки вони відкривають 15 щоденних рейсів з «Борисполя». Тоді ми зможемо спеціально під них відкрити термінал F», — сказав Рябікін. 

За словами гендиректора лише при такій кількості рейсів функціонування терміналу буде беззбитковим.

Нагадаємо, Ryanair літатиме з України за 15 рейсами, з осені 2018 року. Найдешевші квитки на рейси компанії коштуватимуть 10 євро.

Також італійській лоукост Ernest Airlines оголосив про відкриття нового рейсу з аеропорту їм. Сікорського у Києві.

10 липня 2017-го ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень через те, що не домовився з «Борисполем». 26 липня стало відомо, що МАУ хоче судитися у справі про прихід Ryanair в Україну. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. Зазначалося, що авіакомпанія восени почне літати у Київ і Львів.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile