Ірландський лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок авіаперевезень.

Ірландський лоукостер Ryanair скасував запланований вихід на український ринок авіаперевезень.

Про це Громадському повідомили у прес-службі компанії.

У Ryanair зазначили, що не змогли дійти згоди з українським аеропортом «Бориспіль» у виконанні умов, які раніше обговорювались з Міністерством інфраструктури України.

«На жаль, Київський аеропорт натомість вирішив захистити авіаквитки за високу ціну (у тому числі Міжнародні Авіалінії України) та позбавив українських споживачів доступу до найдешевших у Європі квитків», — повідомили в компанії та додали, що «не мають вибору, окрім як скасувати 4 нові маршрути з Києва та 7 нових львівських маршрутів».

«Від імені українських відвідувачів та споживачів, ми шкодуємо, що Київський аеропорт продемонстрував, що Україна поки недостатньо зріла та надійна для інвестування коштів авіакомпанії Ryanair», — заявив головний комерційний директор Ryanair Девід О'Брайен.

Він додав, що шкодує про те, що «Львівський аеропорт став жертвою рішення київського аеропорту».

Надалі компанія планує передати потужності, які передбачалися Україні, іншим країнам, наприклад, Німеччині.

Також у Ryanair повідомили, що люди, які вже придбали квитки на рейси, електронною поштою мають звернутися до компанії для відшкодування.

Сьогодні, 10 липня, на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству. Раніше керівництво «Борисполя» оприлюднило умови Ryanair.

Також повідомлялось, що МАУ отримала права на польоти з Києва за маршрутами Ryanair. Також повідомлялось, що «Бориспіль» не готовий прийняти умови Ryanair.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: