УКРАЇНА

Генпрокуратура готова розслідувати тиск на журналіста «Схем»

26 січня, 2018 18:19
УКРАЇНА/Генпрокуратура готова розслідувати тиск на журналіста «Схем»
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура готова розслідувати справу про тиск на журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача.

Генеральна прокуратура готова розслідувати справу про тиск на журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

Вона запропонувала журналісту написати заяву на ім’я генпрокурора Луценка.

«Прошу М.Ткача надати всі наявні у нього факти погроз, фейкових листів тощо, що свідчать про тиск на нього як на журналіста. Генеральний прокурор України готовий зареєструвати кримінальне провадження для проведення слідчих дій за даним фактом», — написала Сарган у Facebook.

Журналісти програми «Схеми» повідомили про тиск та спроби зламати пошту після власного розслідування про відпочинок президента Петра Порошенка на Мальдівах.

Президент «Радіо Вільна Європа» та «Радіо Свобода» Том Кент виступив із заявою на захист програми «Схеми» і засудив спроби перешкодити їхній роботі.

Раніше прес-служба Порошенка наголосила, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Водночас журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку. Зокрема, за даними журналістів, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Пов`язані новини