Під час неафішованого різдвяного відпочинку на Мальдівах з 1 по 8 січня президент Петро Порошенко орендував окремий острів.

Під час неафішованого різдвяного відпочинку на Мальдівах з 1 по 8 січня президент Петро Порошенко орендував окремий острів.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми» — проекту «Радіо Свобода» та каналу «UA:Перший».

За даними журналістів, президент та його гості впродовж 7 днів відпочивали на Мальдівських островах у готелі Cheval Blanc.

2 дітей та 8 дорослих, серед яких український президент, оселились на найдорожчій віллі курорту Owner’s Villa, що розташована на окремому острові.

«Із достовірних джерел «Схемам» вдалося дізнатись, що оренда окремого острова на курорті Cheval Blanc коштувала 46 тисяч доларів на добу», — йдеться у повідомленні.

Автори розслідування допустили, що президент із сім'єю подорожував на Мальдіви під іншими іменами.

«Відповідно до цих даних, 1 січня вилетіли з Києва на Мальдіви, а 8 січня повернулися до Києва 8 пасажирів: 3 чоловіків та 5 жінок, серед яких немає ані президента України Петра Порошенка, ані членів його родини. Ані будь-яких інших відомих імен», — йдеться у розслідуванні.

Крім того, за даними журналістів, Порошенко на курорті фігурував під ім’ям Mr. Petro Incognito (Ukraine).

Таким чином, підрахували журналісти, під час відпочинку Порошенка вартість проживання за 6 ночей обійшлась у 276 тисяч доларів.

Загалом же неафішований відпочинок на Мальдівах президента Порошенка з 1 по 8 січня коштував не менше $500 тисяч (близько 14 млн грн).

Слід зазначити, що на Мальдівах є 26 атолів та 1190 маленьких островів, а практика оренди яких є невід'ємною складовою бізнесу країни.

Раніше прес-служба Порошенка оголосила, що президент України зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови.

Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пекло в раю: ІДІЛ на Мальдівах

Поділитись: