Україна оголосила в розшук екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова та екс-главу Національного банку України Сергія Арбузова.

Україна оголосила в розшук екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова та екс-главу Національного банку України Сергія Арбузова. 

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко. 

Ідеться про справу «Укргазвидобування» та махінацій з «вишками Бойка», до яких причетний екс-міністр енергетики, лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко.

За словами Луценка, Азарову оголошено про підозру та оголошено в розшук за фактом «співучасті у незаконному заволодінні видобутим ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта» скрапленим газом в особливо великих розмірах, що заподіяло державі шкоду у розмірі 2,2 млрд.грн».

Арбузову за фактом «співучасті у заволодінні грошовими коштами ДАТ «Чорноморнафтогаз» в сумі 3,2 млрд. грн. при купівлі двох самопідіймальних бурових установок В312 і В319».

«Затримано також Н. Ігнатченко та А. Фролова, які підозрюються у відмиванні через підконтрольні підприємства-нерезиденти коштів, здобутих членами організованого злочинного угруповання. Сьогодні їм обирається запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або застава у розмірі 1 млрд грн», — додав Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як компанія Ахметова викупила трубний завод Азарова.

Раніше Азарова підозрювали у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки у зв’язку із незаконним рішенням припинити перевірку підприємства «Антонов». Його майно та житло в Києві арештували. Пізніше суд дозволив арештувати швейцарські рахунки сина екс-прем'єра Азарова

Досудове розслідування проти екс-голови Нацбанку Арбузова Генпрокуратура почала у лютому 2016 року. Його підозрюють у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем. А у травні 2017-го Генпрокуратура повідомила про підозру екс-голові Нацбанку Арбузову.

Поділитись: