УКРАЇНА

Генпрокуратура оскаржила звільнення Саакашвілі на час слідства

15 грудня, 2017 18:11
УКРАЇНА/Генпрокуратура оскаржила звільнення Саакашвілі на час слідства
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура оскаржила рішення Печерського районного суду Києва про відмову обрати домашній арешт як запобіжний захід для колишнього президента Грузії, лідера політичної партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

Генеральна прокуратура оскаржила рішення Печерського районного суду Києва про відмову обрати домашній арешт як запобіжний захід для колишнього президента Грузії, лідера політичної партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

Відповідна інформація розміщена на сайті Апеляційного суду Києва у п'ятницю, 15 грудня.

Апеляційна скарга була подана прокурором Олександром Говорущаком, який представляв сторону обвинувачення під час розгляду справи Саакашвілі у Печерському райсуді Києва.

Справу розглядатиме колегія суддів у складі Олега Присяжнюка (головуючий), Дениса Масенка й Ігоря Паленика. Дата розгляду апеляції ще не визначена.

11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів взяти під домашній арешт лідера партії «Рух нових сил», екс-голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про суддю, яка відпустила Саакашвілі

8 грудня позбавленого громадянства екс-очільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі затримали у Києві. Генпрокурор Луценко повідомив, що Саакашвілі помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що акції протесту Міхеіла Саакашвілі відбувалися за кошти наближеного до екс-президента Януковича олігарха-втікача Сергія Курченка.

Луценко представив аудіозапис переговорів людини з голосом, схожим на Саакашвілі та його соратників, з нібито довіреною особою Курченка.  

У нібито особистій розмові Саакашвілі й Курченка йдеться про можливості захисту бізнес-інтересів Курченка в Україні. За даними ГПУ, команда Саакашвілі отримала 500 тисяч доларів від Росії. 

Саакашвілі спростовує звинувачення. Він назвав «абсолютним фейком» звинувачення ГПУ щодо змови з Курченком.

15 грудня грузинські ЗМІ заявили про обговорення в Мінську екстрадиції Саакашвілі. У МЗС України заявили, що не ведуть переговорів про передачу Саакашвілі Грузії

Пов`язані новини