ENRU

Генпрокуратура проведе заочне розслідування щодо Поклонської

За рішенням суду Генпрокуратура проведе заочне розслідування проти депутатки Держдуми РФ, колишньої «прокурорки»  анексованого Росією Криму Наталії Поклонскої.

Про це йдеться в повідомленні Апеляційного суду Києва.

28 лютого Апеляційний суд відмовив у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою сторони захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва від 20 вересня 2017 року.

Відповідна ухвала суду першої інстанції задовольнила клопотання ГПУ і надала дозвіл на спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Наталії Поклонської.

Її підозрюють за чотирма статтями у «створенні злочинної організації», «діях, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади», «посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України», «державній зраді».

Нагадаємо, прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо заступника Аксьонова.

Раніше повідомлялося, що Поклонська направила публічну заяву на ім'я генпрокурора України Юрія Луценка, в якому просить почати розслідування відносно ряду нинішніх українських високопосадовців.

Раніше Генпрокуратура просила суд заочно арештувати Поклонську  та Аксьонова. 

Наталія Поклонська до анексії Криму працювала в органах прокуратури України, а також була прокурором АРК. Навесні 2014 року була призначена окупаційною владою «прокуроркою Криму».