Російська генеральна прокуратура розпорядилася провести по всій країні перевірки пожежної безпеки в торговельних комплексах, що  мають розважальні центри.

Російська генеральна прокуратура розпорядилася провести по всій країні перевірки пожежної безпеки в торговельних комплексах, що  мають розважальні центри.

Відповідне доручення надав перший заступник генерального прокурора РФ Олександр Буксман після пожежі в торговельному центрі «Зимняя вишня» у Кемерово, передає ТАСС.

Регіональним прокуратурам доручили «звернути особливу увагу на наявність і працездатність систем сигналізації та пожежогасіння», а в разі виявлення порушень «негайно вжити вичерпних заходів реагування, забезпечивши їх реальне усунення».

Раніше повідомлялося, що кількість загиблих унаслідок пожежі в торговельно-розважальному центрі «Зимняя вишня» у російському місті Кемерово зросла до 64. Серед них щонайменше 41 дитина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в Кемерово: що відомо

25 березня вранці у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» почалася пожежа. 

За десять годин після початку загоряння повідомлялося про загибель 12 людей, ще за годину — про 40, більшість з них діти.

Чотирьох людей затримали в рамках кримінальної справи про пожежу в торговельному центрі «Зимняя вишня» у російському Кемерово, серед них — орендар приміщення, де сталося займання.

З 27 березня у Кемеровській області оголосили триденний траур за загиблими у пожежі в торгівельному центрі «Зимняя вишня». Загальнонаціональний траур у РФ не оголошували. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile