УКРАЇНА

Генпрокурор: до 20 листопада маємо передати 15 тисяч справ ще не створеному Держбюро розслідувань

8 листопада, 2017 16:12
УКРАЇНА/Генпрокурор: до 20 листопада маємо передати 15 тисяч справ ще не створеному Держбюро розслідувань
Зберегти
Вигляд
До 20 листопада генеральна прокуратура України має передати близько 15 тисяч справ до Державного бюро розслідувань, яке ще не створене. Функція слідства в прокуратури цієї дати завершиться

До 20 листопада генеральна прокуратура України має передати близько 15 тисяч справ до Державного бюро розслідувань, яке ще не створене. Функція слідства в прокуратури цієї дати завершиться.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає кореспондентка Громадського.

«До 20го ми маємо передати близько 15 тисяч справ в ДБР, якого не існує, і близько 20 тисяч справ в НАБУ (Національне антикорупційне бюро України – ред.)», — сказав він.

Серед справ, які мають передати, є, зокрема, і справи Януковича, «Чорної бухгалтерії Партії регіонів», справа судді Ємельянова тощо.

«Півтора роки не можуть призначати голову ДБР, якийсь неправильний процес побудовано, тепер я передаватиму справи — сам вирішуватиму, чи передати СБУ чи поліції», — сказав Луценко.

Раніше начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що затягування створення ДБР загрожує розслідуванню справ Майдану.

5 грудня минулого року конкурсна комісія визначила кандидатів, які пройшли до фінального етапу відбору на посаду директора ДБР та його заступників. Після тестів та співбесіди з 50 претендентів залишилося 19.

Конкурсна комісія повинна була обрати керівника ДБР та його заступників ще до липня 2017 року. Згодом стало відомо, що на них чекає тест на поліграф.

У листопаді минулого року голова військової прокуратури Анатолій Матіос заявив, що його оберуть керівником ДБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ФБР по-українськи: коли запрацює Державне бюро розслідувань і хто хоче його очолити»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# дбр
# ГПУ
Пов`язані новини