УКРАЇНА

Генсек Amnesty International закликав знайти вбивць журналіста Шеремета

19 липня, 2017 12:45
УКРАЇНА/Генсек Amnesty International закликав знайти вбивць журналіста Шеремета
Зберегти
Вигляд
Генеральний секретар Amnesty International Саліл Шетті закликав українську владу встановити убивць журналіста Павла Шеремета, який був вбитий рік тому у Києві.

Генеральний секретар Amnesty International Саліл Шетті закликав українську владу встановити убивць журналіста Павла Шеремета, який був вбитий рік тому у Києві.

Про це Шетті повідомив у Twitter.

«Рік минув, як Павло Шеремет був убитий вибухівкою, закладеною в його машину, — і досі немає правосуддя досі немає. Встановіть, хто вбив Шеремета», – написав він.

Раніше повідомлялось, що у четвер, 20 липня, у Києві відбудеться акція на честь пам'яті загиблого журналіста «Української правди» Павла Шеремета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З самого моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Проте 8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета.

Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста. Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт,наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини