Херсонські активісти звинуватили екс-заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука, якого раніше називали нібито причетним до нападу на Катерину Гандзюк, у співпраці з «проросійським агітатором» Кирилом Стрємоусовим. Сам Рищук ці заяви відкидає.

Про це повідомили у спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк».

Активісти стверджують, що Стрємоусов також є технічним кандидатом Рищука на виборах у Раду на його мажоритарному окрузі. Зокрема їх бачили разом у селищі Нова Маячка, де підтопило низку будинків.

Херсонський журналіст Сергій Нікітенко у коментарі Громадському також заявив про те, що Стрємоусов веде проросійську діяльність і давно співпрацює з Рищуком, але тільки зараз «вони розкрилися».

«Це людина, яка методично, десь з 2011 року, просувала російську пропаганду, людина, яка проводила в Херсоні «русские пробежки», його соратник Клєйнос сидів у Рівненському СІЗО за спробу створення «народної республіки». Тобто це така проросійська консерва», — сказав Нікітенко.

Він додав, що Стрємоусов у травні 2018-го намагався «відбити» затриманого правоохоронцями «депутата євпаторійської міськради» Сергія Осьмініна.

Також Стрємоусов є фігурантом справи за статтями 296 та 171 Кримінального кодексу через інцидент у редакції херсонської газети «Новий день», де розпилили сльозогінний газ і відкрили вогонь з пістолета.

«Нібито не він стріляв, а його гопники. Цю справу передали в суд, а в суді її затягують максимально», — резюмував Нікітенко.

Сам Рищук категорично заперечує свою співпрацю із Стрємоусовим.

«Ні, я не співпрацюю з Кирилом Стрємоусовим. Якщо ви про відео з Нової Маячки, то там був і народний депутат Одарченко, були помічники кандидата Зеленчука, чому тільки про мене йдеться? Я депутат обласної ради від району, де це сталося», — сказав він у коментарі Громадському.

Екс-заступник голови Херсонської ОДА наголосив, що був у цьому селищі виключно як представник влади району.

«Те, що там був Стрємоусов… як я розумію люди покликали його, він там з ними допомагає цю ситуацію вирішувати, він хлопець активний», — пояснив Рищук.

Він додав, що, за його інформацією, Стрємоусов також балотується на його окрузі, але категорично заперечив заяви про те, що він є його технічним кандидатом.

«Яким боком я до нього? Останнім часом у мене цей інтернет, активісти, як погані базарні баби, хтось щось собі надумав і давай. Якщо я людина активна, суспільна, це не означає, що поруч з ким би я не став, це мої люди чи щось таке», — зазначив Рищук.

Нагадаємо, Євген Рищук балотується у Верховну Раду на одномандатному окрузі. 

Батько Катерини Гандзюк заявляв, що Рищук співпрацює з організатором вбивства доньки. Сама ж Гандзюк називала його ймовірним замовником нападу. Водночас Рищук не визнає своєї причетності до нападу.

Поділитись: