Херсонська активістка Катерина Гандзюк називала голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та заступника голови Херсонської облдержадміністрації Євгена Рищука ймовірними замовниками нападу на себе.

Про це Гандзюк розповіла журналістам під час свого останнього інтерв'ю, йдеться у фільмі «Гандзюк. Системне вбивство» журналістів «Слідства.Інфо».

Сам Мангер в коментарі журналістам сказав, що «це неправда від першого до останнього слова».

Перед смертю Гандзюк написала своїм друзям, що, як їй здається, напад на неї замовив Євген Рищук.

Прем’єра фільму «Гандзюк. Системне вбивство» відбулася в кінотеатрі «Київ», у відкритому доступі він з’явиться наступного тижня.

Раніше співзасновниця «Слідства.Інфо» Анна Бабінець заявила, що херсонські правоохоронці ймовірно причетні до вбивства Гандзюк.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: