Війна

Гладосове і Травневе на Донеччині офіційно вилучили з переліку окупованих

13 червня, 2018 17:12
Війна/Гладосове і Травневе на Донеччині офіційно вилучили з переліку окупованих
Зберегти
Вигляд
lead
Селища Гладосове і Травневе у Донецькій області та селище Новоолександріва Луганської області вилучені з переліку тимчасово окупованих.

Селища Гладосове і Травневе у Донецькій області та селище Новоолександрівка Луганської області вилучені з переліку тимчасово окупованих.

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні.

Відтепер три населених пункти офіційно внесені до переліку таких, що розташовані на лінії зіткнення та на території яких діє влада державних органів.

25 листопада у штабі АТО заявили про звільнення українськими військовими населених пунктів  Травневе і Гладосове у Донецькій області.

Згодом в ефірі Громадського офіцер Генштабу ЗСУ Владислав Волошин пояснив, що ці населені пункти розташовувались на підконтрольній Україні території і тому їх «ніхто не звільняв».

За його словами, так званої «сірої зони» не існує, ці пункти перебували і перебувають на українські території.

Пізніше бойовики надіслали ОБСЄ фейковий лист зі скаргами мешканців Гладосового.

У грудні 2017 року місія ОБСЄ повідомила про ескалацію в районі Травневого та Гладосового на Донбасі.

Також у грудні 2017 у Раді закликали відновити соцвиплати мешканцям Травневого і Гладосового. За словами першої віце-спікерки Ради Геращенко, ці населені пункти перебували в так званій «сірій зоні» протягом 3  років, тому їхні мешканці не могли отримувати соціальні виплати.

Пов`язані новини