Гендиректор авіакомпанії Air France Жан-Марк Жанейяк заявив, що подасть у відставку через невирішений конфлікт менеджменту з колективом через зарплатні ставки.

Гендиректор авіакомпанії Air France Жан-Марк Жанейяк заявив, що подасть у відставку через невирішений конфлікт менеджменту з колективом через зарплатні ставки.

Як повідомляє Reuters, він оголосив про це після завершення онлайн-голосування колективу за пропозицію керівництва компанії щодо нових ставок. У голосуванні взяли участь 80,33% штату авіакомпанії, 55,44% тих, хто проголосував відкинули ці пропозиції, йдеться у Twitter перевізника.

Жанейяк нагадав, що при запуску онлайн-консультацій 26 квітня він обіцяв взяти на себе відповідальність за відмову колективу прийняти пропозицію керівництва. Він запевнив, що найближчими днями подасть заяву на звільнення з посад в Air France і холдингу Air France-KLM, і висловив жаль через «жахливу плутанину», якій конкуренти перевізника «можуть тільки порадіти».

23 квітня французькі залізничники та співробітники авіакомпанії Air France провели черговий страйк на знак протесту проти умов праці.

Air France 7 квітня скасувала близько 30% рейсів через п'ятий з лютого цього року страйк працівників.

На початку квітня профспілки оголосили нові страйки, а 4 квітня страйк авіакомпанії збігся з національним страйком залізничників у Франції.

3 квітня також відбувся страйк працівників відбувся, тоді скасували чверть рейсів.

В Air France заявили про збитки у 170 млн євро за 7 днів страйків.

Нагадаємо, 22 березня  Парижі працівники держсектору вийшли на масову акцію протесту проти реформ державної служби, які схвалив президент Еммануель Макрон. Поліція для приборкання натовпу застосувала проти людей сльозогінний газ.

Поділитись: