УКРАЇНА

Глава МЗС України: Вбивство Ноздровської — виклик для держави і тест для суспільства

2 січня, 2018 13:33
УКРАЇНА/Глава МЗС України: Вбивство Ноздровської — виклик для держави і тест для суспільства
Зберегти
Вигляд
Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін заявив, що вбивство юристки Ірини Ноздровської є викликом для держави.

Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін заявив, що вбивство юристки Ірини Ноздровської є викликом для держави.

Про це він написав у Twitter.

«Вбивство Ірини Ноздровської – виклик для держави та тест для суспільства на здатність захистити жінок-активісток, справедливість взагалі і спроможність її забезпечити», – вважає Клімкін.

«Словом року в багатьох словниках став фемінізм. У нас стало краще з жіночими конгресами, але не з домашнім насильством і роллю жінок у політиці», – також зазначив міністр.

2 січня у Києві влаштували акцію із закликом знайти убивць юристки Ноздровської.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

Пов`язані новини