Війна

Глава німецького МЗС запропонував поступово знімати санкції з РФ

11 січня, 2018 12:47
Війна/Глава німецького МЗС запропонував поступово знімати санкції з РФ
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що ЄС має почати поетапне скасування санкцій проти Росії за умови  тривалого перемир’я на Донбасі.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що ЄС має почати поетапне скасування санкцій проти Росії за умови  тривалого перемир’я на Донбасі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Якщо Російська Федерація готова це робити, вона має за це щось отримати», — сказав Габріель 10 січня під час виступу на прийомі в Східному комітеті німецької економіки в Берліні.

Ідею про одномоментне скасування всіх санкцій проти Росії лише за умови стовідсоткового виконання мінських домовленостей  він назвав «відірваною від реальності». На користь ідеї поетапного скасування Габріель навів аргумент, що санкції запроваджувалися також поетапно.

Нагадаємо, візит глави німецького МЗС Габріеля на лінію розмежування на Донбасі перенесли через погодні умови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як міністри закордонних справ Німеччини та України зустрілися в Києві.

На думку Зігмара Габріеля, місія ООН має перебувати на всій території Донбасу, а не лише на лінії зіткнення.

Він також зазначив під час спільної прес-конференції у Києві 3 січня, що «треба постійно нагадувати про українські події в Німеччині, оскільки це дуже важливо».

Раніше посольство Німеччини в Україні повідомило, що Зігмар Габріель в середу, 3 січня прибуде до Києва, а у четвер, 4 січня, попрямує до лінії зіткнення на Донеччині поблизу Маріуполя.

Пов`язані новини