Війна

Глава ОБСЄ в Україні: З 2015 року спостерігачам погрожували 183 рази

24 квітня, 2017 18:31
Війна/Глава ОБСЄ в Україні: З 2015 року спостерігачам погрожували 183 рази
Зберегти
Вигляд
lead
Спостерігачі місії ОБСЄ на Донбасі з 2015 року 183 рази стикалися з серйозними погрозами та обстрілами під час виконання своїх обов’язків.

Спостерігачі місії ОБСЄ на Донбасі з 2015 року 183 рази стикалися з серйозними погрозами та обстрілами під час виконання своїх обов’язків.

Про це повідомив глава місії ОБСЄ Александр Хуг під час прес-конференції щодо підриву автівки ОБСЄ на Луганщині, передає кореспондентка Громадського.

«З 15 січня 2015 команда ОБСЄ стикалась 183 рази з подібними випадками. Це стрілянина, збиття БПЛА… Цифра стосується лише серйозних інцидентів відносно ОБСЄ. Це ненормально і неприпустимо. Міни та інші вибухові пристрої мають бути вилучені з Донецької та Луганської областей, практика безкарності має припинитися», — сказав він.

Нагадаємо, 23 квітня близько 11:17 у районі підконтрольного бойовикам н. п. Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ.

Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки.

У самоназваній ЛНР спочатку звинуватили українських військових у встановленні фугасу. Пізніше бойовики заявили, що екіпаж ОБСЄ відхилився від маршруту

Глава ОБСЄ, президент України, а також Генсек НАТО закликали розслідувати підрив місії ОБСЄ на Луганщині.

А МЗС України назвало підрив авто ОБСЄ спробою Москви залякати спостерігачів.

24 квітня тіло загиблого спостерігача ОБСЄ евакуювали на підконтрольну Україні територію. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини