ENRU

Глава «Укрзалізниці» Балчун розраховує на продовження контракту

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун сподівається, що його контракт, термін якого спливає 5 червня, буде продовжений.

Продовження контракту – обопільне бажання Балчуна і Кабміну, розповів очільник «Укрзалізниці» в інтерв'ю «Ліга.Бізнес».

«Контракт закінчується 5 червня. Продовження – це бажання двох сторін: Кабміну і моє. Подивимося, яке рішення буде ухвалене. Можу сказати, що я себе відчуваю комфортно. Будь-який варіант буде для мене хорошим. Це дає мені відчуття свободи», – сказав він.

За його словами, в Європі бачать перетворення, що відбулися з «Укрзалізницею». Сам Балчун називає найважливішими своїми здобутками програму інвестицій на п'ять років і позитивний фінансовий звіт Ernst & Young, з якого зник пункт про ризик для продовження діяльності держпідприємства.

«Якщо серйозно, я вважаю, що ми на початку шляху. Початковий період для кожного менеджера найбільш складний. Зараз, створивши команду, налагодивши процеси, ми готові до ривка в зростанні фірми. Якщо мені доведеться продовжувати цю місію, для мене це буде чудова бізнес-пригода. Мені здається, що умови будуть трохи легші, ніж на першому, найскладнішому етапі», – підсумував Балчун.

Раніше Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що очільнику «Укрзалізниці» Войцеху Балчуну треба піти у відставку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram