Нападник збірної Росії із хокею і клубу Національної хокейної ліги (НХЛ) "Washington Capitals» Євген Кузнєцов дискваліфікований на чотири роки за порушення антидопінгових правил.

 Про це повідомили у Міжнародній федерації хокею на льоду (IIHF).

У пробі спортсмена, взятої під час чемпіонату світу в Словаччині в травні 2019 року, виявили кокаїн. Термін відсторонення росіянина від участі в турнірах під егідою IIHF триватиме до 12 червня 2023 року. Варто відзначити, що Кузнєцов відмовився від відкриття проби «В».

У травні 2019 року, невдовзі після чемпіонату світу, в мережі з'явилося відео, на якому Кузнєцов зафіксований у готельному номері поруч із порошком білого кольору. Сам хокеїст тоді заявив, що ніколи не вживав наркотики і готовий у будь-який момент пройти медичну експертизу.

«Я просто зайшов до знайомих у номер. Коли побачив, що там у них відбувається — незнайомі жінки, незрозумілі речовини на столі — зателефонував другу і пішов звідти якомога швидше», — говорив Кузнєцов.

Раніше американський баскетболіст Ді Джей Купер хотів сфальсифікувати допінг-тест, тому здав жіночу сечу. Аналіз показав, що він вагітний.

Поділитись: