Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький
Фото:

Facebook/Назар Холодницький

Кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку відклала на два тижні розгляд клопотання про відсторонення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького до завершення відносно нього дисциплінарного провадження.

Про це Холодницький 17 червня сказав у коментарі журналістам, передає «Укрінформ».

«Була заслухана низка моїх клопотань, у тому числі й про залучення представника, про надання мені матеріалів (скарги — ред.) для ознайомлення з ними, про зняття грифу ДСК, щоб допустити громадськість, суспільство, щоб могли розуміти [що відбувається]», — сказав Холодницький.

Він уточнив, що комісія ухвалила рішення відкласти на два тижні — до 1 липня — розгляд цієї скарги, бо Холодницький досі не ознайомлений з матеріалами службового розслідування та, власне, скарги».

За його словами, комісія також вирішила звернутися до голови комісії Офісу генерального прокурора, яка встановлює «гриф секретності» в органах прокуратури, щодо роз’яснення, чому наклали цей гриф і чи не можна його зняти, «бо було заявлено клопотання про відсторонення».

Відповідаючи на запитання, з чим очільник САП пов’язує такі дії з боку Офісу генпрокурора, він зазначив, що не може це коментувати.

«Але я кажу, що якщо органи антикорупційні непідкупні, якщо вони здатні відмовитися від мільйонних хабарів, то це є один з показників нашої роботи», — додав він.

Як повідомлялося, в Офісі генерального прокурора відкрили дисциплінарне провадження стосовно заступника генерального прокурора — керівника САП Назара Холодницького.

Кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг мала провести 17 червня о 10:00 засідання, на якому розглянути клопотання про відсторонення керівника САП від займаної посади до завершення дисциплінарного провадження.

Поділитись: