В Офісі генерального прокурора відкрили дисциплінарне провадження стосовно заступника генерального прокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Відповідний документ оприлюднив сам Холодницький.

У документі йдеться, що дисциплінарне провадження відкрите за скаргою керівника Генеральної інспекції Офісу генпрокурора Сергія Лисаченка.

У другому документі, що оприлюднив Холодницький, сказано, що кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів проведе 17 червня о 10:00 засідання, на якому розгляне клопотання про відсторонення керівника САП від займаної посади до завершення дисциплінарного провадження.

«Ну що ж... Може хоч завтра дізнаюсь, в чому суть і чому все так секретно», — написав Холодницький.

Нагадаємо, 12 червня стало відомо, що детективи Національного антикорупційного бюро України задокументували факт надання колишнім високопосадовцем попередньої влади 6 млн доларів хабаря керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому та керівництву Національного бюро розслідувань України за закриття кримінальної справи проти нього.

Пізніше з’ясувалося, що йдеться про Миколу Злочевського — ексміністра екології часів Януковича. Його люди за 6 млн доларів намагалися підкупити Холодницького та керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. За ці гроші Холодницький і Калужинський мали закрити кримінальне провадження про злочинну організацію Сергія Курченка, в якому Злочевський є підозрюваним. Справу хотіли закрити до дня народження Злочевського (14 червня), щоб він міг без перешкод повернутися в Україну.

У справі щодо дачі хабаря затримали трьох осіб: першого заступника начальника Податкової служби Києва Миколу Ільяшенка, директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу та колишню керівницю одного з департаментів Державної фіскальної служби Олену Мазурову.

Поділитись: