Очільниця Державної аудиторської служби Лідія Гаврилова, яку НАБУ підозрює у незаконному збагаченні, заявила, що справа проти неї є «наслідком тиску на неї».

Очільниця Державної аудиторської служби Лідія Гаврилова, яку НАБУ підозрює у незаконному збагаченні, заявила, що справа проти неї є «помстою».

Про це Гаврилова повідомила у Facebook.

«Я категорично стверджую, що ця справа є наслідком тиску на мене, як керівника органу державного фінансового контролю, працівники якого залучаються НАБУ до перевірок», — повідомила вона.

Крім того, Гаврилова заявила, що підозра НАБУ проти неї є «особистою помстою» нібито через те, що працівники Держслужби аудиту склали акт перевірки, в якому йдеться про зловживання одного з керівників НАБУ.

Також, за її словами, інформація про те, що вона задекларувала недостовірні дані у своїй декларації, не відповідає дійсності.

«Наведена відносно мене НАБУ інформація є суто суб’єктивною думкою детективів, які обрахували мої статки та прорахували мої доходи і витрати за 20 років мого життя покладаючись на власну думку», — сказала вона.

Вона звинуватила детективів НАБУ у тому, що вони слідкували за нею, її колишнім чоловіком та собакою, а також прослуховували телефони.

23 січня детективи НАБУ повідомили голові Гавриловій про підозру у незаконному збагаченні на суму близько 10 млн грн. Також, за даними Бюро, чиновниця задекларувала недостовірні дані.

Поділитись: