УКРАЇНА

Глава Нацбанку: Рада затягує реформу валютного регулювання

5 квітня, 2018 16:11
УКРАЇНА/Глава Нацбанку: Рада затягує реформу валютного регулювання
Зберегти
Вигляд
Очільник Національного банку України Яків Смолій відреагував на реєстрацію народними депутатами альтернативного проекту закону «Про валюту», що затягує ухвалення реформи.

Очільник Національного банку України Яків Смолій заявив, що реформа валютного регулювання має відбутися якомога скоріше. Таким чином він відреагував на реєстрацію народними депутатами альтернативного проекту закону «Про валюту», що затягує ухвалення реформи, повідомляє прес-служба НБУ.

«Шкода, що розгляд законопроекту «Про валюту», розроблений Національним банком і поданий президентом до Верховної Ради як невідкладний, затягується», − наголосив Яків Смолій.

Також очільник Нацбанку наголосив, що прийняття валютної реформи є однією з пріоритетних цілей НБУ.

На думку Смолія, зареєстрований президентом законопроект «Про валюту» відображає в першу чергу інтереси українського бізнесу, адже передбачає скасування всіх обмежень, що діють на валютному ринку.

Нагадаємо, 4 квітня до парламенту внесли альтернативний законопроект «Про валюту». Президент України вніс до парламенту закон «Про валюту» 19 березня та визначив його як невідкладний.

Також напередодні Нацрада реформ підтримала спрощення валютних операцій та впровадження єдиного централізованого законодавчого акту замість існуючих сьогодні 108 нормативних документів.

Раніше повідомлялось, що НБУ розмірковує над підвищенням облікової ставки, яке планує розглянути у квітні 2018 року.

Пов`язані новини