ENRU

Головного редактора медіапроекту «Голос ісламу» не пустили в Україну

Головного редактора медіапроекту «Голос ісламу» Дмитра Хамзу Черноморченка не пустили на територію України через те, що він нібито не довів свою мету візиту.

Про це повідомляє «Українська правда».

За словами Черноморченка, він з 12 години дня перебуває в спеціальній кімнаті в зоні вильоту в міжнародному аеропорту Одеси. Прикордонна служба України відмовилася прийняти Черноморченка та його рідного брата.

Сам Черноморченко мав нотаріально завірений лист господині квартири в Одесі, яку він орендує, що у них договір, і вона готова його прописати. Також у братів були зворотні квитки на 30 число.

Мета візиту, як повідомив Черноморченко, — це подача документів на отримання українського громадянства, оскільки його мати була українською громадянкою, і він має право на отримання українських документів.

«У мене онкологія, мені необхідне здорове харчування і хороший сон. Умови, в яких ми перебуваємо, ви бачили, додайте туди відсутність можливості їсти і пити», — сказав він.

Черноморченко є громадянином Росії, однак був змушений жити в Туреччині через тиск на батьківщині.

Раніше Міністерство культури України додало ще 27 прізвищ до загального переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Зокрема, у переліку є Емір Кустуриця, Стівен Сігал та російський актор Олексій Панін.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram