ENRU

Головного військового прокурора Матіоса допитали з використанням поліграфу

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос пройшов перевірку на поліграфі для уникання корупційних ризиків в розслідуванні щодо екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

«За результатами поліграфічного дослідження відомостей, які потребували б реагування з боку правоохоронних органів — не встановлено», — йдеться у повідомленні.

Допит проводився за ініціативи Головної військової прокуратури «з метою перевірки та уникнення корупційних ризиків, а також інформаційних маніпуляцій під час розслідування кримінальних проваджень, зокрема злочинної організації під керівництвом колишнього Міністра доходів і зборів України Клименка, де суми збитків державі сягають 96 млрд грн, а майно 46 підозрюваних податківців арештовано судом на суму близько 1 млрд грн».

Фото: ГПУ

Раніше Генпрокурор Луценко заявив про обстріл квартири прокурорів у справі Клименка.

ДИВІТЬСЯ: Полювання з гвинтокрилами: що треба знати про масові затримання екс-податківців.

Нагадаємо, у кінці травня голова МВС Арсен Аваков повідомив про масштабну спецоперацію проти екс-посадовців, які підозрюються у махінаціях із податками. Було затриманно 23 чиновники з оточення часів Януковича.

Аваков пояснив, що вони сприяли Януковичу та його оточенню уникати сплати податків, внаслідок чого державному бюджету було завдано 96 млрд грн шкоди

В ГПУ повідомили, що затримані податківці дають свідчення проти екс-міністра Клименка.

Клименко втік з України 22 лютого 2014 року разом з екс-головою ГПУ Віктором Пшонкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-податківців Януковича: ГПУ арештувала майна на 888 мільйонів

Підписуйтесь на наш канал в Telegram