ENRU

Головою Наглядової Ради Громадського став викладач УКУ Балинський

653f1f9bb383fa620
Головою Наглядової Ради Громадського став викладач УКУ Ігор Балинський Фото: Школа журналістики УКУ

Новим головою Наглядової Ради громадської організації «Громадське телебачення» став викладач Школи журналістики Українського католицького університету та керівник Центру медіамайстерності Ігор Балинський.

Балинського обрали під час зборів Наглядової 3 липня. До компетенції Наглядової Ради належить затвердження бюджету організації, фінансовий моніторинг, затвердження кандидатури виконавчого директора організації та нагляд за виконанням Стратегії Громадського.

Зараз одним з головних завдань Наглядової зараз є ухвалення нової стратегії розвитку Громадського на найближчі роки, зазначив Балинський: «Стратегія ще в процесі її мають схвалити не пізніше жовтня цього року. Вона фактично визначає напрям розвитку на найближчі декілька років і вона повинна надати Громадському чіткішої сфокусованості, у тому числі тематичної». 

Також під час чергових зборів Наглядової 3 липня виконавча директорка Громадського Катерина Горчинська оголосила, що завершує роботу на Громадському та іде з посади 31 вересня: «На цьому тижні ГО відкриє конкурс на нового СЕО. Резюме можна буде надсилати до 10 вересня. Далі Програмна рада обере шортлист кандидатів, а Наглядова рада призначить нового СЕО», — повідомила Горчинська.

Катерина Горчинська стала виконавчою директоркою ГО «Громадське телебачення» з січня 2016 року.

Новий склад Наглядової Ради Громадського обрали 19 лютого 2018-го року.  До її складу входять британський публіцист Пітер Померанцев, програмна директорка ПАТ «НСТУ» Дарія Юровська, керівник управлінських програм бізнес-школи KMBS Едуард Мальцев, польсько-британський телеменеджер Мачек Бернатт-Рещинський, філософ Михайло Мінаков та експертка Chatham House Орися Луцевич. З 2015-го і до цього часу Наглядову Раду очолювала адвокатка родин Небесної сотні юристка Євгенія Закревська.