УКРАЇНА

Головою Наглядової Ради Громадського став викладач УКУ Балинський

4 липня, 2018 16:41
УКРАЇНА/Головою Наглядової Ради Громадського став викладач УКУ Балинський
Зберегти
Вигляд
lead
Новим головою Наглядової Ради Громадського став Ігор Балинський. Виконавча директорка Катерина Горчинська оголосила, що завершує роботу на Громадському.

Новим головою Наглядової Ради громадської організації «Громадське телебачення» став викладач Школи журналістики Українського католицького університету та керівник Центру медіамайстерності Ігор Балинський.

Балинського обрали під час зборів Наглядової 3 липня. До компетенції Наглядової Ради належить затвердження бюджету організації, фінансовий моніторинг, затвердження кандидатури виконавчого директора організації та нагляд за виконанням Стратегії Громадського.

Зараз одним з головних завдань Наглядової зараз є ухвалення нової стратегії розвитку Громадського на найближчі роки, зазначив Балинський: «Стратегія ще в процесі її мають схвалити не пізніше жовтня цього року. Вона фактично визначає напрям розвитку на найближчі декілька років і вона повинна надати Громадському чіткішої сфокусованості, у тому числі тематичної». 

Також під час чергових зборів Наглядової 3 липня виконавча директорка Громадського Катерина Горчинська оголосила, що завершує роботу на Громадському та іде з посади 31 вересня: «На цьому тижні ГО відкриє конкурс на нового СЕО. Резюме можна буде надсилати до 10 вересня. Далі Програмна рада обере шортлист кандидатів, а Наглядова рада призначить нового СЕО», — повідомила Горчинська.

Катерина Горчинська стала виконавчою директоркою ГО «Громадське телебачення» з січня 2016 року.

Новий склад Наглядової Ради Громадського обрали 19 лютого 2018-го року.  До її складу входять британський публіцист Пітер Померанцев, програмна директорка ПАТ «НСТУ» Дарія Юровська, керівник управлінських програм бізнес-школи KMBS Едуард Мальцев, польсько-британський телеменеджер Мачек Бернатт-Рещинський, філософ Михайло Мінаков та експертка Chatham House Орися Луцевич. З 2015-го і до цього часу Наглядову Раду очолювала адвокатка родин Небесної сотні юристка Євгенія Закревська.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти