Президента Європейської ради, колишнього прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска свідчитиме у якості свідка у справі Смоленської авіакатастрофи.

Президента Європейської ради, колишнього прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска свідчитиме у якості свідка у справі Смоленської авіакатастрофи.

Як повідомляє польське видання РАР, допит відбудеться в понеділок, 23 квітня

«Термін засідання залишається актуальним», — заявив представник відділу преси окружного суду Варшави.

Зазначимо, на лаві підсудних у справі падіння президентського літака опинилися екс-глава канцелярії прем'єр-міністра Туска, колишній посол Польщі в Іспанії Томаш Арабський, двоє інших представників канцелярії тодішнього глави уряду, а також двоє колишніх польських дипломатів у Москві.

10 квітня голова підкомісії Міноборони Польщі з розслідування Смоленської катастрофи Антоні Мацеревич офіційною причиною Смоленської катастрофи назвав вибух на борту літака.

Повідомлялось також, що екс-президента Польщі Броніслава Коморовського викликали на допит в прокуратуру у зв’язку зі слідством у справі Смоленської катастрофи.

Нагадаємо, 20 вересня 2016 року в Польщі відновили справу щодо неефективного розслідування Смоленської катастрофи.

Літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту розбився 10 квітня 2010 року поблизу Смоленська. В авіакатастрофі загинуло 96 чоловік, включно з президентом Польщі, його дружиною і високопоставленими польськими політиками. Вони прямували в Росію, щоби взяти участь у траурних заходах до 70-ї річниці розстрілу в Катині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Катастрофа під Смоленськом: що відомо про винуватців через сім років після трагедії.

Поділитись: