ENRU

ГПУ не знайшла доказів причетності депутата Бойка до схем розкрадання грошей на нафтовишках

Слідчі Генпрокуратури України під час розслідування кримінальних проваджень щодо лідера фракції Ради «Опозиційний блок» Юрія Бойка не встановили фактів, які доводять його причетність до злочинної схеми закупівлі за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу в Чорноморському шельфі і, як наслідок, проект повідомлення про підозру йому не складався.

Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Лариса Сарган

«Слідство у даний час не встановило фактів підписання від імені Бойка Ю.А. документів (наказів, листів, протоколів, узгоджень тощо) про проведення закупівель СПБУ (самопідйомної бурова установка), а допитані в ході досудового розслідування свідки про безпосередній його причетності до злочинної схеми закупівлі платформ за завищеними цінами не повідомляла, в зв'язку з чим прямих доказів про таку участь ніхто не почув і проект повідомлення про підозру не складався», — йдеться в доповідній записці начальника Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергія Горбатюка у відповідь на запит генпрокурора Юрія Луценка, оприлюдненому Сарган.

Лариса Сарган

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Юрій Луценко покриває Юрія Бойка, приховавши розслідування щодо Бойка у провадженні щодо схем Курченка.

Сергій Лещенко

Підписуйтесь на наш канал в Telegram