Ті, хто організовував незаконний перетин кордону, під час якого Саакашвілі потрапив до України, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Ті, хто організовував незаконний перетин кордону, під час якого Саакашвілі потрапив до України, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

«Закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами чи діями. Це буде зроблено», — повідомив він.

За словами генпрокурора, прихильники Саакашвілі «борються за владу» і таким чином «знищують державу». 

«Хто не згоден — спробуйте прорвати грузинський чи британський кордон», — зазначив він.

Луценко наголосив, що єдиний шлях вирішення суперечок про законність дій влади щодо громадянина — це суд.

Як повідомив в коментарі Українській правді речник Держприкордонслужби Олег Слободян, йдеться про щонайменше три епізоди.

«Це незаконний прорив на режимний об’єкт... Незаконний перетин державного кордону групою осіб, а також це нанесення тілесних ушкоджень співробітникам прикордонної служби при виконанні службових обов'язків», — зазначив Слободян.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі пообіцяв повернутись до України і заявив, що мав перетинати кордон через пункт пропуску «Краковець».

Згодом він заявив, що змінив плани і сказав, що кордон буде перетинати потягом. У пункті пропуску «Шегині» його поїзд «Київ- Перемишль затримали і не пропускали.

Згодом Саакашвілі прорвався до України і направився до Львова.

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: впустити чи відмовити?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: