УКРАЇНА

ГПУ: Рекламні ролики від імені Луценка могла створити одна з ГО

27 лютого, 2018 18:40
УКРАЇНА/ГПУ: Рекламні ролики від імені Луценка могла створити одна з ГО
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України заперечила, що вона причетна до виготовлення та розміщення рекламних роликів про роботу відомства від імені його очільника Юрія Луценка.

Генеральна прокуратура України заперечила, що вона причетна до виготовлення та розміщення рекламних роликів про роботу відомства від імені його очільника Юрія Луценка.

Про це в коментарі Громадському повідомила речниця Луценка Лариса Сарган.

«Генеральна прокуратура не замовляла, не виробляла і не розміщувала ці ролики», — заявила вона.

За її словами, вона ці ролики побачила вперше в ефірі одного з телеканалів.

На питання про те, хто може бути до цього причетним, Сарган відповіла, що за даними «на яких її відзначили в соцмережах» йдеться про одну з громадських організацій.

«Я думаю, що вони просто на противагу іншим антикорупційним органам, які піарять інші ГО, вирішили зробити (ролики – ред.)», — сказала Сарган на питання про те, які «одна з ГО» мала причини на вироблення такої реклами.

Журналістка Христина Бердинських опублікувала фото, на якому видно текст листа від Громадської організації «Українська антикорупційна асоціація». Лист адресований гендиректору «Телерадіокомпанії «Люкс».

ГО просить розмістити на «24 каналі» чотири соціальні ролики, опис яких співпадає зі змістом роликів Луценка.
«Соціальні телевізійні ролики мають на меті привернути увагу до ефективності органів прокуратури», — йдеться в листі.

За словами журналістки, до цього листа також був доданий коментар Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про те, що ролики «відповідають соціальній рекламі».

Також Громадське зв’язалося з учасником «Української антикорупційної асоціації» Олександром Аронцем. Він сказав, що дізнався про певну причетність до цього ГО зі сторінки журналістки Бердинських у Facebook.

Сам же він у коментарі Громадському сказав, що працює в організації не як керівник, а «просто долучається до спільних проектів», тож не обізнаний у питанні роликів ГПУ.

Голова «Української антикорупційної асоціації» Дмитро Гармаш не доступний за дійсним номером телефону.

Про рекламні ролики ГПУ від імені Луценка повідомляло видання Kyiv Post. За його інформацією, в системі державних закупівель ProZorro немає жодних пропозицій прокуратури щодо виробництва відео.

У самих же роликах йдеться про:

-«спецконфіскацію грошей оточення Януковича».

-«повернення державі понад 126 гектарів земель»,

-«будівництво доріг, розвиток сільської медицини» тощо.

Усі ролики завершуються гаслом від імені Луценка: «Виконуємо закон, встановлюємо справедливість».

Пов`язані новини