Генпрокуратура спільно з Національною поліцією та Київською міськдержадміністрацією проводять обшуки в приміщеннях комунальної корпорації «Київавтодор» за підозрою в розтраті 11 млн гривень.

Генпрокуратура спільно з Національною поліцією та Київською міськдержадміністрацією проводять обшуки в приміщеннях комунальної корпорації «Київавтодор» за підозрою в розтраті 11 мільйонів гривень.

Про це на брифінгу повідомив міськоголова Києва Віталій Кличко, передають «Українські Новини».

«Генеральна прокуратура спільно з Головним слідчим управлінням Національної поліції, департаментом захисту економіки Нацполіціі і управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА сьогодні проводять обшуки і вилучення документів в комунальній корпорації «Київавтодор», — сказав Кличко.

Він додав, що обшуки проводяться у чотирьох дорожньо-експлуатаційних підприємствах Святошинського, Деснянського, Подільського та Оболонського районах, а також в деяких підрядних організаціях.

Нагадаємо, у березні цього року Генпрокуратура і Служба безпеки провели обшуки у корпорації «Київавтодор».

Тоді повідомлялось, що Державна аудиторська служба в ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності «Київавтодор» виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг столиці на суму близько 11 млн грн.

Поділитись: