Генпрокуратура встановила підрозділ міліції, співробітники якого могли бути причетними до перших Героїв Небесної сотні — Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.

Генпрокуратура встановила підрозділ міліції, співробітники якого могли бути причетними до перших Героїв Небесної сотні — Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.

Про це на брифінгу повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

«Маємо ситуацію, що перші вбивства на сьогоднішній день не розкриті, тобто не встановлені особи, які їх вчинили. Водночас слідство не зупиняється, рухається, і за результатами проведених додаткових експертиз, проведених оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих дій, тобто є поступ стосовно звуження кола підозрюваних, саме зокрема визначення за одним із фактів вбивств підрозділу, працівники якого підозрюються у застосування зброї. Відповідно ця робота залишає надію на те, що цей злочин буде розкритий», — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хода пам'яті Жизневського: у Києві згадували загиблого на Грушевського білоруса (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Раніше Генпрокуратура повідомила кільком особам про підозру в убивстві правоохоронців на Майдані з застосуванням вогнепальної зброї.

104 героям Небесної сотні президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героя України, а троє іноземців — громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані — посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 роки без Нігояна та Жизневського: що відомо про перші вбивства на Майдані

У лютому 2016 року український уряд призначив довічну стипендію батькам Михайла Жизневського — Михайлу Петровичу і Ніні Василівні — у розмірі 3,25 тисяч гривень кожному. А у червні 2017 року президент Порошенко присвоїв посмертно Михайлу Жизневському звання «Герой України».

Поділитись: