Через масові протести у Барселоні храм Саґрада-Фамілія тимчасово закрили для відвідування.

Про це повідомили в пресслужбі храму.

18 жовтня протестувальники заблокували вхід до собору. Адміністрація зазначила, що не може забезпечити відвідувачам доступ до будівлі та гарантувати безпеку.

Якщо відвідувач хоче повернути квиток, йому потрібно звернутися до адміністрації храму.

Поки невідомо, коли Саґрада-Фамілія відновить роботу.

У Барселоні 5 день тривають масові протести, які розпочалися після того, як Верховний суд Іспанії оголосив вирок лідерам каталонських сепаратистів.

18 жовтня стало відомо, що колишній глава Каталонії Карлес Пучдемон здався бельгійській владі після того, як Іспанія видала новий міжнародний ордер на його арешт.

1 жовтня 2017 року, в іспанському регіоні Каталонія відбувся референдум ― на ньому 90% виборців проголосували за незалежність. Влада Іспанії назвала референдум незаконним. Попри це, 27 жовтня парламент Каталонії проголосив незалежність ― у відповідь Мадрид запровадив пряме управління регіоном і видав ордери на арешт сепаратистів. 

Після референдуму й проголошення незалежності Іспанія видала ордери на арешт каталонських лідерів, звинувативши їх в антидержавному заколоті.

Ще до референдуму Конституційний суд Іспанії проголосив його незаконним, адже лідери автономії не узгодили свій намір з центральною владою в Мадриді.

Поділитись: