УКРАЇНА

Гройсман: ми маємо реальний бізнес носити на руках, а держава навпаки постійно його товче

10 травня, 2018 17:26
УКРАЇНА/Гройсман: ми маємо реальний бізнес носити на руках, а держава навпаки постійно його товче
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував чиновників, які, прикриваючись своїми обов’язками, займаються корупцією.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував чиновників, які, прикриваючись своїми обов’язками, займаються корупцією.

«Ми маємо реальний бізнес носити на руках, а держава навпаки постійно його товче, чиновники чіпляються до кожного слова, щоб отримати хабара. Дерегуляція, яку ми впроваджуємо, звужує поле для корупції та унеможливлює її», — сказав Гройсман на засіданні уряду 10 травня.

Прем’єр також підтримав дерегуляційну постанову, розроблену Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, яким, зокрема, передбачено спрощення умов ведення бізнесу в та підтримку малих та середніх підприємств.

Нагадаємо, що на засіданні Кабміну ухвалили низку дерегулятивних постанов. Зокрема, там запровадили ризик-орієнтовану модель до здійснення перевірок бізнесу, ухвалили концепцію саморегулювання підприємств, що дозволить галузевим компаніям без участі держави здійснювати нагляд за власними галузями та скасував обов’язкове застосування штампів та печаток.

Також на засіданні уряду затвердили перелік великих підприємств на приватизацію у 2018 році та новий бренд України.

Пов`язані новини