Кабінет міністрів України затвердив перелік великих державних підприємств, які планується приватизувати у 2018 році.

Кабінет міністрів України затвердив перелік великих державних підприємств, які планується приватизувати у 2018 році.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 10 травня.

«Ні для кого не є секретом, що державні компанії є осередком корупції», — прокоментував рішення про приватизацію прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також висловив сподівання, що приватизація великих державних підприємств стане кроком до подолання корупції у державному секторі.

Зокрема до переліку великої великої приватизації включили 26 об'єктів. До них віднесено Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

«Державні стратегічні підприємства не будуть продаватись», — додав Гройсман перед ухваленням рішення про приватизацію великих підприємств.

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства у червні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Френсіс Фукуяма — про українські реформи й майбутнє демократії

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Поділитись: