УКРАЇНА

Гройсман вважає перебільшенням проблему корупції в Україні

12 січня, 2018 14:22
УКРАЇНА/Гройсман вважає перебільшенням проблему корупції в Україні
Зберегти
Вигляд
lead
Кількість сфер, у яких панує корупція, зменшується, а заяви про те, що корупція в Україні дуже поширена — перебільшення.

Кількість сфер, у яких панує корупція, зменшується, а заяви про те, що корупція в Україні дуже поширена — перебільшення. 

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв'ю грузинському Forbes. 

Прем'єр запевнив, що «ми повністю знищили корупційний фактор через Інтернет-закупівлі. Система електронних закупівель, яка функціонує зараз не дає шанс тим корумпованим чиновникам, які раніше присвоювали мільярди доларів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 слів про «гроші Януковича» 

Водночас, він визнав, що досі корумпованою залишається правоохоронна система. Та на питання журналіста про те, що корумпованість силових структур дає підстави говорити про те, що корупція залишається головною проблемою країни — Гройсман відповів: 

«Я буду абсолютно чесний з вами, без усіляких солодких пілюль. Я вірю, що багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена. І вони роблять це скрізь, у тому числі за кордоном. Час від часу стикаюсь з цією проблемою, і я вважаю, що це перебільшено», — сказав Гройсман.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українські олігархи в розслідуванні Al Jazeerа: схеми Фукса та Онищенка

Пов`язані новини