УКРАЇНА

Гройсман закликав світ «до активної роботи» для введення миротворців на Донбас

29 травня, 2018 12:06
УКРАЇНА/Гройсман закликав світ «до активної роботи» для введення миротворців на Донбас
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міжнародної спільноту до активної роботи для вирішення питання розміщення миротворчої місії на Донбасі.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міжнародну спільноту «до активної роботи» для розміщення миротворчої місії на Донбасі.

Про це йдеться у зверненні глави уряду з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру і безпеки.

Гройсман зазначив, що питання розміщення «блакитних шоломів» ООН нині актуальне і для України.

Він зазначив, що через російську агресію Україна змушена заявляти про необхідність введення миротворчої місії в окремих регіонах Донецької та Луганської областей.

«Ситуація ускладнюється ще і тим, що для введення миротворців на Донбас потрібне схвалення держави-агресора в Раді Безпеки ООН», — йдеться у зверненні.

Гройсман підкреслив, що для вирішення конфлікту миротворці мають отримати широкі повноваження і перебувати в усій зоні конфлікту.

«Ми закликатимемо світову спільноту до активної роботи у цьому напрямку, адже кожен день зволікання коштує нам життів наших захисників», — заявив прем’єр.

Раніше із зверненням з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН виступив президент України Перо Порошенко.

Спецпредставник Держдепу США з питань переговорів по Україні Курт Волкер заявив, що миротворча місія на Донбасі має відрізнятися від інших місій ООН.

/Павло Калашник

Пов`язані новини