УКРАЇНА

У Києві презентують українське видання «Про тиранію» Снайдера

2 липня, 2018 20:28
УКРАЇНА/У Києві презентують українське видання «Про тиранію» Снайдера
Зберегти
Вигляд
24 листопада о 19:00 в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації в рамках Київського Інтернаціоналу — Київської бієнале 2017 видавництво «Медуза» та Громадське презентують українське видання книги Тимоті Снайдера «Про тиранію. 20 уроків 20-го століття».

24 листопада о 19:00 в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації в рамках Київського Інтернаціоналу — Київської бієнале 2017 видавництво «Медуза» та Громадське презентують українське видання книги Тимоті Снайдера «Про тиранію. 20 уроків 20-го століття».

«Про тиранію» — це своєрідний посібник для тих, хто прагне боротися за демократію та відкрите суспільство.

У 20 «уроках» американський історик описує умови, за яких суспільства скочуються до авторитаризму. Книга вже стала бестселером у США: Снайдер уміло пояснює, чому правління Трампа нагадує пострадянську олігархію, з чого почалася нова історія «фейкових» новин та наскільки легко суспільство може змиритися з диктатурою.

«Тепер ми всі українці» — сказав Снайдер після перемоги Дональда Трампа на виборах США. Тимоті — автор «Кривавих земель» і «Чорної землі» — книжок про історію Східної Європи часів Другої світової та Голокосту — і великий друг України. Останні роки саме він є тим голосом, що розвінчує міфи про історію України на Заході, а також пояснює природу режиму в Кремлі.

Громадське поспілкувалося з Тимоті Снайдером напередодні виходу українського видання, а також публікує фрагмент книги.

«Історія свободи» — уривок з книжки американського історика Тимоті Снайдера «Про тиранію» 

«Про тиранію» презентуватиме Катерина Міщенко, редакторка українського видавництва «Медуза» та Ангеліна Карякіна, шеф-редакторка Громадського телебачення.

Українське видання книги Тимоті Снайдера «Про тиранію. 20 уроків 20-го століття»

Слідкувати за новими дописами, інформацією та поділитися своїми думками можна на сторінці заходу «Про тиранію: презентація книжки Тімоті Снайдера».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про сучасну тиранію, і як США вчаться на досвіді українців — інтерв’ю з істориком Тимоті Снайдером.

Пов`язані новини