«Громадське.Стіна» — спільний проект Громадського та художника Володимира Кузнецова. Його фреску «Коліївщина. Страшний суд», яку він створив у 2013 році для виставки «Велике і величне» в «Мистецькому Арсеналі», без попередження зафарбували за розпорядженням тогочасної директорки арсеналу Наталії Заболотної ще до відкриття.

Громадське вирішило надати художнику простір для висловлювання, і тепер Володимир розписує стіни в нашій редакції.

Для Володимира художня творчість — це передусім активна громадянська позиція. Його роботи завжди порушують болючі для суспільства питання, і в цьому Громадське із ним цілком солідарне. Ми вирішили, що це не буде просто малювання: ми запрошуємо гостей розписувати наші стіни разом із нами, обговорюючи важливі для нас і нашої аудиторії теми: українські політв’язні в Росії, волонтерський рух, переселенці зі Сходу, цензура — ми говоримо про це щодня, а відтепер говоритимемо ще й малюючи.

Перша стіна — про Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших українських в'язнів Кремля. Громадське запросило правозахисницю Марію Томак та режисерку Поліну Кельм розповісти про акції солідарності з українськими політв'язнями, що проходять нині по всьому світу. У день народження Олега Сенцова, на 61 день його голодування, дивіться «Громадське. Стіна #1: українські політв'язні».

Поділитись: