УКРАЇНА

«Громадське.Реформа»: Бізнес, держава і мала приватизація у системі ProZorro

7 серпня, 2018 15:34
УКРАЇНА/«Громадське.Реформа»: Бізнес, держава і мала приватизація у системі ProZorro
Зберегти
Вигляд
Система «ProZorro.Закупівлі», яка зекономила державі 55 мільярдів гривень працює в Україні вже 2 роки. А зараз розрослася до ще одного держпідприємства — «ProZorro. Продажі».

Система «ProZorro.Закупівлі», яка зекономила державі 55 мільярдів гривень працює в Україні вже 2 роки. А зараз розрослася до ще одного держпідприємства — «ProZorro. Продажі». Останні продали майна конфіскованих банків на понад 9 мільярдів гривень. До продажів через систему активно долучають місцеві органи влади, а з серпня через «ProZorro. Продажі» відбуватиметься мала приватизація.

Як прозорість змінює ставлення приватного бізнесу до держави? Про це у програмі «Реформа» о 21:10 говоримо із гендиректором ProZorro Василем Задворним. Також поговоримо про малу приватизацію із в.о. гендиректора «ProZorro.Продажі» Олексієм Соболевим. І подивимося, як до продажу перших лотів готуються в Житомирі. Це місто одним із перших виставило лоти в системі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Як працює первинна медична допомога: підсумки першого місяця

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Prozorro
Пов`язані новини