Чого чекати Україні на Генасамблеї ООН, головні інтриги напередодні виборів у Німеччині, трагічні події у М'янмі і про нелегку співпрацю Польщі та України

Чого чекати Україні на Генасамблеї ООН, головні інтриги напередодні виборів у Німеччині, трагічні події у М'янмі і про нелегку співпрацю Польщі та України поговорили у програмі «Громадське.Світ» о 21:00.

Тиждень 72-ї Асамблеї ООН – як розвиватиметься питання введення миротворчої місії ООН на Донбас, які перспективи зустрічі Порошенка і Трампа – про це ми запитали головну редакторку UA:Ukraine Analytica Ганну Шелест.

Закон про освіту, відкриття нових пунктів пропуску, зображення Львова на закордонних паспортах Польщі – про це говорили із заступником міністра закордонних справ Речі Посполитої з питань безпеки і східної політики Бартошем Чіхоцкі.

Також у випуску програми ми поговорили про протести у Франції, роль Британії після виходу з ЄС та як розпізнати ботів в Інтернеті.

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

Перелік програм включає: Громадське.Реформу, Громадське.Крим, Громадське.Схід та Громадське.Світ. Але в новому сезоні також будуть сюрпризи.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: