Світ

«Громадське.Світ»: Вибори в Латвії та Боснії: чи дійсно до влади прийдуть проросійські політики?

9 жовтня, 2018 22:00
Світ/«Громадське.Світ»: Вибори в Латвії та Боснії: чи дійсно до влади прийдуть проросійські політики?
Зберегти
Вигляд
На виборах у Латвії та Боснії перемогли проросійські політики - що це означає для Балтії та Балкан? Та чи справді Східна Європа зближується з Росією, поки Західна віддаляється - особливо після скандалу з російськими хакерами? Про це - у програмі Громадське Світ сьогодні о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко спілкуватиметься з Сергієм Солодким, першим заступником директора Центру «Нова Європа».

У Латвії та Боснії відбулись вибори. Чи дійсно до влади прийдуть проросійські політики і що це означає для Балтії та Балкан? Та чи справді Східна Європа зближується з Росією, поки Західна віддаляється — особливо після скандалу з російськими хакерами? Про це — у програмі «Громадське.Світ» сьогодні о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко спілкуватиметься з Сергієм Солодким, першим заступником директора Центру «Нова Європа».

Також в ефірі:

  • Бразильський Трамп. Чому праворадикали тріумфують і в Південній Америці?

  • Битва за Верховний суд США. Чому призначення Кавано викликало великий резонанс?

  • Космос для всіх. Що означають для людства успіхи СпейсІкс?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Світ»: Зміна назви Македонії, річниця референдуму в Каталонії та скандал у Нобелівському комітеті

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини