Референдум про зміну назви країни, який мав відкрити Македонії шлях до членства в ЄС та НАТО, провалився. На дільниці прийшло менше 40% виборців. Хоча більшість із них підтримали зміну назви на Північна Македонія, врегулювання конфлікту з Грецією, який триває близько 20 років, під загрозою. Чи є вихід із ситуації? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко го

Референдум про зміну назви країни, який мав відкрити Македонії шлях до членства в ЄС та НАТО, провалився. На дільниці прийшло менше 40% виборців. Хоча більшість із них підтримали зміну назви на Північна Македонія, врегулювання конфлікту з Грецією, який триває близько 20 років, під загрозою. Чи є вихід із ситуації? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з Наталією Іщенко, заступницею директора Інституту світової політики.

Крім того, в ефірі:

  • Цунамі в Індонезії. Чому система попередження про катастрофу дала збій?
  • Незалежність, яка не настала. Що змінилося за рік після референдуму в Каталонії?
  • Чи вдасться ультраправим потрапити у новий уряд Швеції та як скандал у Нобелівському комітеті вплинув на вручення премій? Розмова зі старшим викладачем університету Седерторн у Стокгольмі Романом Горбиком. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Світ»: Генасамблея ООН, погляд з Франції на Україну та візит Папи Римського у країни Балтії

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: