Громадські організації закликали президента Петра Порошенка гарантувати чесне правосуддя та ліквідувати «одіозні місцеві суди».

Громадські організації закликали президента Петра Порошенка гарантувати чесне правосуддя та ліквідувати «одіозні місцеві суди».

Відповідне звернення опубліковане на сайті ГО «Міст».

«Ми закликаємо президента України гарантувати чесне правосуддя, ліквідувати одіозні місцеві суди, натомість дати старт формуванню нової, незаплямованої структури судочинства», — йдеться у заяві громадських організацій.

Як приклад недосконалості судової системи в Україні, вони навели рішення Шевченківського районного суду Києва, який фактично звільнив від відповідальності Юрія Крисіна, обвинуваченого у вбивстві журналіста Веремія.

Раніше адвокатська дорадча група та громадська організація «Родина Героїв Небесної сотні» звернулися до президента Петра Порошенка із закликом не ліквідовувати місцеві суди, оскільки це призведе до колапсу роботи та затягування справ Майдану. 

Адвокати вимагають від президента «не приймати необдуманих рішень, які призведуть до колапсу в справах Майдану», і не підписувати указ «Про ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружних судів».  

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У законопроекті Порошенка про Антикорупційний суд не враховані рекомендації Венеціанської комісії — TI.

Поділитись: